13 października w Parku Miejskim im. F. Kachla w Bytomiu odbyły się zawody w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W biegach startowało 16 szkół.
Szkolna drużyna dziewcząt zajęła 6 miejsce, a drużyna chłopców uplasowała się na 10 miejscu.
Drużynę dziewcząt tworzyły: Aleksandra Wręczycka (6c), Magda Glubiak (5a), Nicole Stobiecka (5a), Wiktoria Jastrzębska (6a), Martyna Wantuła (4a), Marta Wójtowicz (6c).
Skład drużyny chłopców: Robert Żołyński (6c), Maksymilian Zawisza (4a), Krzysztof Flis (6c), Jakub Ślusarz (5a), Mateusz Zasucha (5a), Denis Stobiecki (6c).

11 października na stadionie Polonii Bytom rozegrane zostały pojedynki grupowe w Mistrzostwach Bytomia Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców.
Nasz szkolna drużyna w składzie: Fabian Konieczko (5a), Łukasz Hoinca (4a), Maksymilian Zawisza (4b), Robert Żołyński (6c), Szymon Drobny (4b), Daniel Prawdzik (6b), Krzysztof Flis (6c), Mateusz Zasucha (5a), Jakub Harnot (4a), zajęła 3 miejsce w grupie.

Dziękujemy za udział w sportowych potyczkach, życzymy nieustawania w treningach i wielu sukcesów w kolejnych startach!