Zapraszamy na warsztaty florystyczne i rękodzieła chętnych:
- rodziców klas trzecich naszej Szkoły z dziećmi,
- rodziców i uczniów pozostałych klas,
- nauczycieli,
- babcie, dziadków oraz krewnych uczniów naszej Szkoły.
termin: 7 kwietnia
w godzinach: 17.30 - 20.30
miejsce: sala stołówki szkolnej
Zgłoszenie na warsztaty można do 3 kwietnia (poniedziałek) przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub można wpisać się na listę wyłożoną na portierni.

Osoby prowadzące:
Florystyka – pani Marta Rudofl, uczennica i praktykantka Mistrzyni Florystki pani Barbary Słomki, której pomagać będzie córka Maja, uczęszczająca od 3 lat na profesjonalne warsztaty florystyczne do Studia Florystycznego Stokrotka prowadzone również przez panią Barbarę Słomkę.
Rękodzieło – pani Marlena Goj

Główne cele warsztatów:
• Wytworzenie dekoracji i kompozycji wiosenno-świątecznych na kiermasz świąteczny organizowany przez rodziców klas trzecich
• Integracja społeczności szkolnej

Warsztaty odbędą się pod warunkiem zebrania się minimum 10-cio osobowej grupy.

Uczestnicy przynoszą ze sobą własne materiały: kwiaty sztuczne, liście, gąbka florystyczna, doniczki, osłonki, koszyki, patyczki, wstążki, kule i jaja styropianowe, klej na gorąco, serwetki obiadowe, farby, papier kolorowy, klej Wikol lub Magic i inne.